Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 22-09-13, 12:35   #1
manos
Ακόμα πιο παλιός

Περιοχή: athens
Προεπιλογή ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΝΣΑΙ

Αγαπητοι φιλες και φιλοι των μπονσαι οσοι επιθυμουν να λαβουν μερος στα ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΜΠΟΝΣΑΙ το διημερο 5 και 6 Οκτωβριου που αναλαμβανουν τα φυτωρια Τσακιρη σε συνεργασια μαζι μου να δηλωσουν συμμετοχη το αργοτερο μεχρι τελος του μηνος ωστε να κανουμε μια αρχη των οσων ακολουθησουν (σεμιναρια)στην πορεια.
Το προγραμμα θα εχει τα εξης
1- βιντεο με δασκαλους απο ιαπωνια για διαμορφωση μπονσαι 1 ωρα διαρκεια.
2-καθοδηγηση για το πως επιλεγουμε ενα φυτο κι τα πρωτα βηματα για τους νεους
3- βοηθεια απο γεωπονους για την διατηρηση των φυτων σας
4- workshop των φυτων που ειτε εχετε φερει η αγορασετε εκεινη την στιγμη
5-το βασικοτερο η επαφη με πιο παλιους κι ανταλλαγες αποψεων για τα μπονσαι μας.
6- δυνατοτητα των πιο παλιων να ακονισουν τα ψαλιδια τους και να μας δειξουν νεες τεχνικες κι μεθοδους.
Οχωρος ειναι γνωστος κι οσοι δεν τον ξερετε θα δωσω το τηλεφωνο μου στην διαθεση σας.Εννοειται οτι ειναι για ολους παλιοι κι νεοι που τους δινεται η ευκαιρια σε χωρο κοντα στο χομπυ μας να εκφρασουν η να χαλαρωσουν δινοντας το ειναι κι τις σκεψεις τους στα μπονσαι και μονο, αυτο το διημερο.Πιστευω πως αυτη η κινηση θα ειναι το πρωιμιο των οσων ακολουθησουν στη συνεχεια και θα ειναι παντα ενδιαφεροντα.
Το τηλ. μου ειναι
κινητο 6981105661 ολες τις ωρρες.
σταθερο 210-2139418 μετα τις 8 το βραδυ για το σπιτι.
περιμενω συμμετοχες ετσι ωστε να βγουμε απο την ναρκη του καλοκαιριου (οσον αφορα τα μπονσαι) και να ξαναμπουμε σε αυτη την ομορφη διαδικασια παλι.
Ευχαριστω σας περιμενω